fbpx
01.
Kurumsal Kimlik

Firmanızın imajı için : Marka oluşumu, Logo & Amblem, Web Sitesi Tasarımı, Antetli Kağıt, Kartvizit, Menü, Katalog, Billboard, Fatura, İrsaliye, Makbuz ve Promosyon Ürünleri gibi tüm materyalleri size sunuyoruz.

Işler
Fibrika
02.
Sosyal Medya

Dijital medya, dünya reklam pazarında çok büyük bir yere sahipken, elbette FİBRİKA olarak bizde bu konuda var olan deneyim ve tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz.

03.
Prodüksiyon

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha etkili ve verimli bir şekilde tanıtıp güçlü pazarlar edebilmeniz için sizlere prodüksiyon, fotoğraf çekimi, kısa film çekimleri gibi hizmetler sunuyoruz…

Fibrika
Hizmetlerimiz 1
04.
Seo Yönetimi

Fibrikatörler olarak, size özelleştirilmiş SEO stratejileri sunuyor, web sitenizi analiz ediyor, anahtar kelime araştırması yapıyor ve web sitenizin organik trafiğini artırmanıza yardımcı oluyoruz.

05.
Dijital Pazarlama

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, hedef kitlelerini ve pazarlama hedeflerini belirliyoruz. Ardından müşterilerimizin dijital kanalları kullanarak markalarını tanıtmalarına ve müşteri kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz 2
Hizmetlerimiz 3
06.
Marka Danışmanlığı

Fikir ekibi olarak, firmanızın imajını yüksek seviyelerde tutmak gayesiyle marka geliştirmeleri önerir ve yönetir.

07.
Medya Planlaması

Doğru bir planlama ve profesyonel bir ekip ile daha çok verim alabilirsiniz. Hazırlanan içerik ve iletişim stratejileri doğrultusunda hazırlanacak olan medya planlaması önemli bir aşamadır.

Fibrika Sosyal Medya Ajansı
Yazılım Gelistirme
08.
Yazılım ve Mobil Application

Fikir ekibi olarak, firmanızın imajını yüksek seviyelerde tutmak gayesiyle marka geliştirmeleri önerir ve yönetir.