fbpx

Entego İle E-Ticaret Yükünüz Hafiflesin

Entego İle E-Ticaret Yükünüz Hafiflesin 1

Entego E-Ticareti Yönetir O !

Entego, Türkiye merkezli bir e-ihracat ve e-ticaret yönetim firmasıdır. Müşterilerimize, çevrimiçi satışları için birden fazla hizmet sunarak, işletmelerin uluslararası pazarda başarılı olmalarına yardımcı olmaktayız. Bu yazımızda, Entego’nun e-ihracat ve e-ticaretin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlatacağız.

Entego, e-ihracat hizmetleri ile işletmelerinde, yurt dışındaki tüm satışlarını arttırmak için çözüm sunar. Bu hizmetler arasında, e-ticaret platformlarına entegrasyon, pazaryeri mağaza kurulumları ve seo uyumlu ürün yüklemeleri gibi hizmetler bulunur. Ayrıca Entego, çevrimiçi pazar yeri oluşturma ve yönetme konusunda da uzmandır.

Entego İle E-Ticaret Yükünüz Hafiflesin 2

Entego’nun e-ticaret hizmetleri, ticari işletme satışlarını hafifletmek için gerekli olan tüm araçları sağlar. Bu araçlar arasında, bir e-ticaret platformu, ödeme işleme, ürün envanteri yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve pazarlama araçları bulunur. Entego, işletmelerin çevrimiçi satışlarını artırmak için dijital pazarlamayı hedef oluşturma konusunda da arttırmaktadır.

Entego e-ihracat ve e-ticaret hizmetleri, ticari uluslararası pazarlarda başarılı olmaktadır. Entego, ticari satışlarını artırmak ve daha geniş bir müşteri tabanına ulaşmak için gerekli olan araçları sağlar.

Entego’nun başarısının temel düzenleme felsefesi, işletme satışlarını arttırmak için en iyi kullanım ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için üstün müşteri desteği sağlanmaktadır. Entego, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri sunarak, işletmelerin başarılarına yardımcı olmaktadır.

Entego ile ;

  • Pazaryeri Yönetimi : Entego aynı zamanda pazar yerlerinizdeki mağazanız için de her zaman yanınızda. Ürün giriş-çıkışları, kategorileme, kargo entegrasyonu vb. birçok alanın yönetimini sizin için yapar.

 

  • E-ihracat sınırlarını kaldırın : Amazon ve Etsy gibi global pazaryerleri ile entegre olarak ürünlerinizi yurtdışı pazaryerlerine ihraç ederek sadece Türkiye’ ye değil tüm dünyaya satış yapabilirsiniz. Entego’nun gelişmiş entegrasyon altyapısı; ürünlerinizi, stoklarınızı ve kategorilerinizi kolayca yönetmenizi sağlar.

 

  • E-ticaret kurulum ve yönetimi : E-Ticaret Entego ile artık çok kolay. Web Sitesi tasarımı ve yönetimi, ürün girişi, kategori ağacı, banner tasarımı, ödeme sistemi, kargo entegrasyonu ve daha çok birçok konuda sizi E-Ticarete hazır hale getirir ve yönetir. Sizede kazancınızın keyfini sürmek kalır.

 

  • Hepsi bir arada : Entego E-Ticaret, E-İhracat ve Pazar Yeri Yönetimini sizin için yaparak üzerinizdeki e-ticaret yükünü hafifletir.

Entego ile Şirketinizi Büyütün

Entego ile E-Ticaret, E-İhracat ve Pazaryerlerini işin uzmanlarıyla zahmetsiz bir şekilde yöneterek hem zamandan tasarruf sağlayabilir hem de daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve paketleri incelemek için entego.com.tr’yi ziyaret edin